آنچه که ناراحتی به بار می آورد. سطحی بینی است. در رسانه های ما برخی پشت دین مخفی می شوند و با انواع حربه ها به پایمالی حقوق زن می پردازد. از آن سو در رسانه های خارجی چند زن به اصطلاح مدافع حقوق زن می آورند و آنها به جای دفاع از حقوق زن , پشت واژه ی حقوق ن مخفی شده و تفکر برتری جنس زن را منتقل می کنند. اصلا نه برتری مهم است و نه برابری.

برابری غلط است.حقوق مهم است.

مثلا 2 زن وجود دارد .و دو مرد. می خواهند برای معلم و سرباز دو نفر بردارند . با توجه به شایستگی و صلاحیت باید انتخاب شوند. شاید هر دو زن باشند. شاید هر دو مرد مرد باشند. و شاید از هر جنس یک نفر.

مهم نظر دهنده است که نگاه به برتری جنسی خاص نداشته باشد.

مهمترین حقوق پایمال شده ی ن . نشناختن ورزشکاران زن و عدم امکان تعقیب مسابقات ملی آنان است.

ممکن است زنی که پشتیبانی چون پدر نداشته آن را در مرد مقابلش بیابد. یا مردی که علاقهمند به فیزیک است. اتفاقا زن مقابلش را یک فیزیکدان بیابد و از او مدد جوید.و آن مرد شاید هنر نقاشی خوبی داشته باشد. همه چیز تناسب است. فقط حقوقمان در اثر ناآگاهی یا اجبار پایمال نشود.

مسئله بعدی فساد مالی است. مهمترین مسله ی ایران. و از مهمترین علل آن عدم آگاهی مردم است. مثلا چندین ساله یک خیابان تمام نمیشه. علت بیخبری مردم است. باید شفافیت برای تمامی اقشار از پیرزن. یا پیرمرد کلاس نرفته تا دانشجو و. فراهم شود.از حضوری تا تلفنی و اینترنتی و.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

computer After Me پشم سنگ دانلود رایگان مجموعه بروزترین ها دل نوشته ها خورشید DS-2CD1023G0-I صابکار آموزشی و سرگرمی با آدرس معتبر و مفید پــرانه