طرح ملی مسکن (اقدام ملی مسکن)

  1. در طرح ملی مسکن ، متولی شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، رشت، زاهدان، شیراز، کرمان، کرج، کرمانشاه، مشهد، همدان، یزد و تمامی شهرهای جدید  ادارات کل راه و شهرسازی استان است. که تا روز 9 شهریور 1398 سامانه ای برای ثبت نام اعلام نشده است. در ادارات کل شهرسازی  استان ،کمی فضا در مورد شهرهای مذکور از لحاظ اطلاع رسانی مبهم است. ولی آن وام 75 الی 100 میلیونی وجود دارد. و دو سوم واحد ها در شهرها و شهرک های جدید و یک سوم آن در محدوده بافت شهری من جمله مناطق و اراضی نظامی و دولتی و فرسوده و. خواهد بود.که در این 2سوم و یک سوم امکان پارتی بازی وعدم شفافیت  وجود دارد.وزیر شهرسازی در مورخ 10 شهریور 98 هم گفته 26 پادگان ارتش در کشور برای تامین مسکن کارکنان نیروی مسلح اختصاص یافته که کارمندان نیروی مسلح متوسط و ضعیف و فاقد زمین و مسکن بحث اصلی تمرکز ماست. وزیر شهرسازی گفته که در شهرک های اقماری آمادگی کامل است و از بانک های سپه و ملت و پاسارگاد و رفاه نیز دعوت به مشارکت نمود.
  2. در طرح ملی مسکن در  سایر شهرهای زیر 100 هزار نفر متولی طرح ، بنیاد مسکن است. که ثبت نام از طریق سامانه abad.bonyadmaskan.ir  است. و گویا ثبت نام تا روز 10 شهریور 1398 صرفا استان کرمان است. و سپس سایر استان ها ثبت نام می کنند.طبق گفته ی معاون بنیاد مسکن آقای حق شناس پروسه ثبت نام و شناسایی افراد واجد شرایط در مهر ماه 1398 تکمیل می شود. و درصورت ثبت نام  و واجدان شرایط بیش از 100 هزار واحد ، قرعه کشی کامپیوتری خواهد شد. آقای جابری مدیر کل تحقیقات مسکن شهری بنیاد مسکن هم گفته : افراد دارای زمین در اولویت هستند. وبرای افراد فاقد زمین باید سازمان ملی زمین و مسکن از اراضی دولتی  و نظامی و. به صورت رایگان بدهند ، تا از طریق انبوه سازی اقدام شود. وام این طرح بین 75 الی 100 میلیون با % و بازپرداخت 10 ساله است. و حداقل اقساط 1.5 میلیون تومان است. در ابتدا هم باید 30 میلیون تومان جهت اطمینان از توان پرداخت در بانک بگذاریم که 25 میلیون را در فوندانسیون و 5 میلیون تومان را در اسکلت باز پس خواهند داد. اقساط بعد از اتمام ساخت شروع خواهد شد. و شرط مهم بومی بودن در شهر و سرپرست خانوار بودن است و استطاعت مالی  عدم دریافت وام مسکن و نداشتن خانه با استناد به استعلام است.
  3. نکته ی مهم اینکه تا به حال ، قیمت حدودی تمام شده ی این واحدها همچنان مبهم است. و مردم چشم بسته وارد ثبت نام می شوند.

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: مسکن ,میلیون ,زمین ,گفته ,شهرهای ,شهرسازی ,بنیاد مسکن ,میلیون تومان ,فاقد زمین ,نیروی مسلح ,وجود دارد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طب سنتی،خواص گیاهان دارویی،تازه های پزشکی سایت تفریحی ورتکس آپشن های خودرو دانلود رایگان فیلم عاشق تریم... ~هامون~ Dozdo Police IranIceGAME news word وب سایت رسمی راتین رها دستگاه تصفیه آب سافت واتر در شیراز